در سال‌های اخیر، بازدید از نمایشگاه‌های ترکیه به خصوص نمایشگاه‌های استانبول در بین ایرانیان پرطرفدار شده است. با توجه به رشد چشمگیر ترکیه در صنایع مختلف و همچنین موقعیت آسیایی-اروپایی این کشور، هر ساله نمایشگاه‌های متعدد داخلی و بین‌المللی در ترکیه برگزار می‌شود. شرکت‌های «تویاپ - Tuyap» و «سی‌ان‌آر - CNR» از جمله بزرگ‌ترین برگزار کنندگان نمایشگاه در ترکیه هستند که اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در استانبول، آنکارا، ازمیر، بورسا و... می‌کنند.
در تقویم نمایشگاه‌های ترکیه می‌توانید موضوعاتی نظیر تکنولوژی، طراحی و معماری، صنعت چوب، آلومینیوم، جواهرات، لوازم آرایشی بهداشتی، گل و گیاه، نخ و الیاف، کفش و چرم، تجهیزات بازی، صنایع غذایی، حیوانات خانگی، هنر، کتاب و... را بیابید. تنوع نمایشگاه استانبول و سایر نمایشگاه‌های ترکیه آنقدر زیاد است که می‌تواند توجه علاقه‌مندان به صنایع مختلف را جلب کند.
بزرگان صنایع مختلف از سراسر جهان در نمایشگاه‌های ترکیه حضور دارند و به تبادل ایده و ارایه محصولات خود می‌پردازند. شرکت در نمایشگاه‌های ترکیه فرصتی بی‌نظیر با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی در اختیار شما قرار می‌دهد تا با آخرین تکنولوژی، ماشین آلات و محصولات ارایه شده در زمینه کسب و کار خود آشنا شوید.​​​​​​​

شرکت برد آو پیس مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی

تقویم نمایشگاه‌های استانبول 2019 و 2020​​​​​​​