انواع بیمه درمانی در ترکیه​​​​​​​

صدور بیمه سلامت جهت اخذ اقامت ترکیه
صدور بیمه سیاحتی جهت اخذ ویزای شینگن
صدور انواع بیمه نامه خودرو (شخص ثالث در ترکیه)
صدور بیمه بدنه (کاسکو در کشور ترکیه با شرایط ویژه)
صدور بیمه درمانی و یا تکمیلی برای استفاده در کشور ترکیه
صدور بیمه منازل ،آتش سوزی و بلایای طبیعی در کشور ترکیه​​​​​​​

بیمه درمان​​​​​​​

کشور ترکیه از لحاظ خدمات درمانی و سلامت نسبت به سایر کشور های منطقه پیشرفت چشمگیری داشته است و استاندارد های پزشکی این کشور در سطح اروپا ولی با قیمتی پایین تر است همچنین در سراسر این کشور حتی در روستاها، بیمارستان های دولتی و خصوصی وجود دارد که بهترین امکانات را عرضه می کنند به همین دلیل بسیاری از ایرانیان تمایل دارند خدمات درمانی خود را در این کشور انجام دهند. بر طبق قانون جدید حق شهروندی ترکیه همه ی شهروندان این کشور باید بیمه شوند و اتباع خارجی که نسبت به اقامت این کشور اقدام می کنند نیز باید به طریقی خود را بیمه کنند تا مانند شهروندان ترکیه از هزینه کمی برای درمان بهره ببرند. توجه داشته باشید در این کشور فقط هزینه اورژانس و حمل بیمار بصورت رایگان است و در باقی مراحل، هزینه های جداگانه و نسبتا بسیاری باید پرداخت شود، پس حتما باید در انتخاب شرکت بیمه ای که قرار است شما را بیمه کند دقت داشته باشید. درضمن شما برای تمدید اقامت خود نیاز دارید که خود را بیمه کنید و یکی از شرایط اقامت در ترکیه محسوب می شود. بخش بیمه شرکت برد آو پیس با همکاری شرکت‌های بزرگ و معتبر از جمله türk nippon,acibadam,sompo japan,allianz,… با مناسبترین قیمت و در اسرع وقت برای تمام نیاز های شما از جمله بیمه های درمانی ،بیمه اتومبیل، حوادث و غیره بیمه صادر می کند .
مچنین بخش بیمه شرکت برد آو پیس به صدور انواع دیگر از بیمه نامه ها که بسیار مورد استفاده و سودمند هست می‌پردازد.

Trafik) ترافیک​​​​​​​

یکی دیگر از انواع بیمه نامه که بسیار مفید و اجباری می باشد بیمه ترافیک و یا شخص ثالث می باشد، شرکت برد او پیس با بهترین و مناسب ترین قیمت به صدور بیمه ترافیک میپردازد.

Kasko بیمه بدنه و سرقت

یکی دیگر از انواع بیمه نامه که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد بیمه کاسکو است که در صورت سرقت خودرو و یا تجهیزات آن و … میتوان از شرکت بیمه درخواست پرداخت هزینه خسارت را کرد.
شاید برای شما این پرسش پیش بیاید که بیمه چه مواردی را تحت پوشش قرار می دهد. بیمه شخص ثالث تلفات، جراحات و صدمات ناشی از حوادث را بر عهده میگیرد و صدمات مالک وسیله نقلیه نیز بر عهده ی این بیمه است. اما موارد تحت پوشش بیمه کاسکو عبارت اند از:  حوادث، بلایای طبیعی و سرقت ،حملات تروریستی و این چنین موارد. مثلا اگر خودرو در اثر حمله تروریستی صدمه ای ببیند در صورت تایید مقامات مربوطه بیمه خسارات آن را بر عهده می گیرد یا اگر در اثر حوادث طبیعی مثل زمین لرزه و زلزله به اتومبیل شما خسارت وارد شود بیمه هزینه آن را بر عهده می گیرد.
​​​​​​​
​​​​​​​

(داسک)
به حوادث ساختمان در اصطلاح ترکی داسک گفته می شود و نه تنها بسیار سودمند و مورد نیاز است بلکه در بسیاری از موارد مثل به نام زدن آب ، برق و گاز سند خانه اجباری می باشد.