معرفی پارک‌های آبی استانبول​​​​​​​

استانبول یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در دنیا است و در کنار جاذبه‌های تاریخی و مراکز خرید سورپرایزهای ویژه‌ای برای مهمانان خود تدارک دیده است. این شهر می‌تواند برای همه افراد با سلایق گوناگون جذاب باشد. پس اگر تصمیم دارید که سفری خانوادگی به این شهر داشته باشید باید نگرانی‌های خود را در مورد تمام اعضای خانواده کنار بگذارید، همه‌ی خانواده‌ عاشق استانبول خواهند شد. در این مطلب قصد داریم جنبه‌ای دیگر از استانبول را به نمایش بگذاریم و شما را با بخش هیجان انگیز این شهر، یعنی پارک‌های آبی استانبول آشنا کنیم.


پارک آبی دلفین​​​​​​​

آبتنی در آفتاب شهر استانبول می‌تواند تجربه‌ای فراموش نشدنی باشد، حال اگر این تجربه در بزرگ‌ترین پارک آبی شهر رخ دهد تا سال‌های متمادی در ذهن شما ماندگار خواهد شد. پارک آبی دلفین در سال 2001 شروع به کار کرده است و با سرسره‌های مختلف و هیجان انگیز آدرنالین خون شما را بالا می‌برد.
تجربه استفاده از سرسره‌های شاه کبرا، سرسره‌های کودکان، آناکوندای مشکی و آبی، سونامی و سقوط آزاد به قدری لذت بخش است که مایلید بارها آن را تکرار کنید. استخرهای کودک، خانواده، لنگرگاه و استخر بزرگ این مجموعه محل مناسبی برای استراحت کردن و نفس گرفتن دوباره است.
اما امکانات این پارک تنها به تفریحات آبی محدود نمی‌شود و شما در کنار آن‌ها می‌توانید از زمین والیبال ساحلی و زمین تنیس استفاده نمایید. همچنین شنا در کنار دلفین‌ها و بازی کردن واترپولو می‌تواند برای همه اعضای خانواده جذاب باشد.
دسترسی به پارک آبی دلفین بسیار آسان است

پارک آبی آکوا مارین ​​​​​​​

آکوا مارین پارکی با گنجایش 3000 نفر است و یکی از بزرگترین پارک‌های آبی استانبول به حساب می‌آید. این پارک در منطقه فاتح واقع شده است از وسعت بسیار بالایی برخوردار است و در دل خود انواع سرسره‌های هیجان انگیز نظیر چاله سیاه، کامیکازه، سرسره هیجان، سرسره‌های پیچ در پیچ و... را جای داده است. برای استراحت بعد از هیجان ناشی از سرسره‌ها استخرهایی را طراحی کرده‌اند که می‌توانید در کنار خانواده از این امکانات لذت ببرید. همچنین بخشی از این پارک به آب‌های خروشان اختصاص داده شده است که شما می‌‌توانید هیجان رفتینگ را هم در آن تجربه کنید.​​​​​​​