تور بازدید از اکواریوم ​​​​​​​

چرا بریم آکواریوم فلوریا؟؟؟​​​​​​​

خوب دیگه این پرسیدن نداره چون یکی از قشنگ ترین آکواریوم های خاورمیانه هست. شما وقتی وارد این مجموعه میشید وارد یک مسیر ۱٫۲ کیلومتری فوق العاده زیبا میشید. پس باید کفش رزم بپوشید تا این مسیر رو شامل ۱۷ قالب متفاوت میشه رو طی کنید. این مسیر از ۱۷ مکان دیدنی دنیا نمونه برداری و شبیه سازی شده. این قالب ها شامل موارد زیر میشه :
دریای سیاه ، دریای اژه، قطب جنوب، اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام، کانال پاناما، تنگه میانی اقیانوس اطلس، قطب جنوب، کشتی غرق شده کوئت ،حیوانات دریای ماقبل تاریخ، تنگه بسفر ، دریای مدیترانه، دریای مرمره ،تنگه جبل الطارق، تنگه چاناک کله ،کانال سوئز و آخرین بخش و زیباترین بخش مربوط به شبیه سازی جنگل های استوایی میشه. مطمئن هستم وقتی وارد این قسمت بشید تمام خستگی مسیر از تنتون خارج میشه.
این آکواریوم در مساحت ۲۲۰۰۰ متر مربع دارای ۶۴ مخزن آب به گنجایش ۶۸۰۰ متر مکعب آب ساخته شده. این مسیر زیبا در دو طبقه احداث شده و وقتی شما وارد طبقه دوم اون میشید میتونید برای صرف نهار وارد رستوران ساحلی این مجموعه بشید. رستورانی با ویو بسیار زییا از دریای سیاه و مسیر فرود هواپیماهایی که میخوان در فرودگاه آتاتورک فرود بیان. این مجموعه دارای ۱۷۰۰۰ موجود دریایی که از ۱۵۰۰ گونه مختلف میشن ساخته شده.
شما میتونید بیشتر موجودات دریایی اعماق اقیانوس ها رو ببینید و باهاشون سلفی بگیرید مخصوصا کوسه ها. در انتهای خروجی این مجموعه فروشگاهی احداث شده که میتونید اکسسوری های دریایی برای خودتون به یادگار از اونجا خرید کنید.

پرواز با فلای راید – FLYRIDE در هلیکوپتر شبیه ساز : با فلای راید به آسمان ها سفر کنید و فراتر از آنچه که در زمین میبینید تماشا کنید !  سر تا سر ترکیه را با هلیکوپتر ببینید، در این تور هلیکوپتر برترین مکان های دیدنی ترکیه را از زیبا ترین زاویه تماشا خواهید کرد و این تنها یک سفر نیست، تجربه ای جدید هم هست. از شهر افسوس به نمروت، از شهر باستانی یونانی به پاموکاله، کاپادوکیه و... سفر کنید. 
​​​​​​​غذا دادن به ماهی ها در آکواریوم فلوریا استانبول : غذا دادن به ماهی ها را از دست ندهید، هر روز در ساعت 15  زمان غذا دادن به ماهی های متنوع این آکواریوم است، این بهترین زمان است تا شاهد زیبا ترین نمایش عمرتان را باشید.
غذا دادن به انواع کوسه ها، کوسه های سفید هر روز به جز روز های دوشنبه در ساعت 11 صبح رو به روی تونل پاناما. 
غذا دادن به کروکدیل ها و تمساح ها هر شنبه در ساعت 4 بعد از ظهر. 
غذا دادن به ببر کوسه های ماسه ای در روز های چهارشنبه و یکشنبه در ساعت  2:30 ظهر واقع در قسمت آتلانتیک غربی.
در این تور علاوه بر بازدید از این اکواریوم از مسجد زیبای سلیمانیه و موزه ی سه بعدی پانوروما و همچنین ساحل زیبای فلوریا بازید خواهد کرد و ناهار و ترانسفر رفت و برگشت نیز از خدمات این تور میباشد
​​​​​​​


​​​​​​​