مزایای افتتاح حساب ترکیه​​​​​​​

اگر شما هم به مشکل پرداخت آنلاین بر روی سایت‌های خارجی برخورد کرده‌اید یا مشکلات ارسال و دریافت پول از کشورهای دیگر را داشته‌اید می‌دانید که افتتاح حساب و راه‌اندازی یک ارتباط بانکی بین‌المللی برای ایرانیان به صورت عادی بسیار دشوار است و عملا در خیلی از موارد غیرممکن به نظر می‌رسد.
یکی از جدیدترین خدمات شرکت برد آو پیس ، افتتاح حساب بین‌المللی به نام شما در بانک های معتبر و خوش‌نام مثل زراعت بانک، ایش بانک، فینانس بانک و... در ترکیه است. مزیت بزرگ این حساب بانکی، اتصال به کارت اعتباری و امکان انجام تراکنش‌های آنلاین است.
شما با این حساب می‌توانید صاحب ویزاکارت یا مسترکارت به نام شوید و از تمام خدماتی که یک کارت اعتباری معتبر دارد، استفاده کنید.
براساس آخرین آمار ارائه شده در سال 2019، زراعت بانک با بیش از 150 سال سابقه، عنوان ارزشمندترین بانک ترکیه را از آن خود کرده است. این رتبه به واسطه ارائه خدمات مناسب و متنوع به شهروندان ترک و سایر اتباع خارجی و کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان آن به دست آمده است.​​​​​​​

همواره کشور ترکیه به عنوان یکی از برترین قطب‌های توریستی و تحصیلی دنیا و یکی از مناطق مهم تجاری در آسیا، در مرکز توجه شهروندان ایرانی بوده است. طی سال‌های اخیر با اضافه شدن امکان کار دانشجویی، امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در ترکیه و امکان خرید ملک و دریافت پاسپورت و حقوق شهروندی ترکیه  این کشور به محل مطمئن سرمایه‌گذاری و پیشرفت ایرانیان بیشتری تبدیل شده است.
به طور کلی افتتاح حساب در ترکیه شامل مزایای زیر برای شما می‌گردد:
امکان باز کردن حساب سپرده بین‌المللی و دریافت سود
امکان دریافت کردیت‌کارت معتبر بین‌المللی و قابل استفاده در سراسر دنیا
امکان مدیریت حساب اینترنتی بدون نیاز به حضور در ترکیه
امکان انتقال وجه بین‌المللی از طریق صرافی و سیستم سوئیفت (تبادلات بین‌‌ بانکی)
امکان دریافت وجه به صورت مستقیم و به نام صاحب حساب از سایر بانک‌های بین‌المللی
امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید اینترنتی از وب‌سایت‌های خارجی
امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید حضوری در سراسر دنیا از طریق دستگاه‌های Pos
امکان دریافت ارز نقدی از دستگاه‌های ATM در سراسر دنیا​​​​​​​

مدارک لازم جهت افتتاح حساب بانکی در ترکیه

1. پاسپورت و کپی از پاسپورت 
2. شماره مالیاتی، آدرس محل سکونت
3. یک قطعه عکس
4. با توجه به بخخش نامه جدید بانکها مبلغ ، 10000 لیر جهت افتتاح حساب لازم می باشد